Блог

Правильний вибір розміру ліжка – запорука якісного сну!

Якісний та повноцінний сон неможливий без ліжка

При виборі спального місця найперше обирають модель, враховують величину кімнати та особливості інтер'єру. Мало кого насправді цікавить, якими мають бути габарити ліжка. А це один з найважливіших показників для комфортного та здорового сну.
Тому до вашої уваги декілька порад, якими варто керуватись при виборі двоспального ліжка.
 
Першочергово необхідно врахувати розміри спального місця.

Меблі з натурального дерева

Специфіка нашої роботи -  це виготовлення меблів в дитячу та спальню з масиву натурального дерева. Тому ми вирішили розкрити переваги природної деревини в даній статті.

Меблі з натурального дерева – це основна прикраса інтер'єру будь-якого приміщення.

Предмети побуту з натуральної деревини здатні зробити будинок стильним, привабливим і вишуканим. Ціни на такі вироби високі, але якість меблів повністю відповідає вартості.

 

Дитячі ліжка: обираємо розмір

Зробіть правильний вибір - забезпечте комфортний сон малюка!

Підбираючи ліжко часто виникає питання стосовно оптимального розміру спального місця.

Чи буде малюку комфортно?
Який розмір краще обрати?
На який період розраховане ліжечко?
Пропонуємо невелику підказку, яка допоможе вам зробити правильний вибір.

Як підібрати спальню?

Комфорт та сучасний стиль

Спальня – це місце, де ми проводимо в середньому вісім годин на добу, відпочиваємо та набираємося сил. Основними атрибутами кожної спальної кімнати є меблі: ліжко, комоди, шафи та тумби. Саме тому меблі в спальню мають бути максимум екологічними, комфортними та надійними.

Цим всім важливим критеріям відповідають меблі з масиву натуральної деревини. При їх виготовленні використовується мінімум клеїв та інших хімічних сполук.

Як вибрати дитяче ліжко?

Подбайте про свого малюка

Для того щоб зробити правильний вибір, спочатку необхідно ознайомитись з видами дитячих ліжок, адже обрати найкомфортніший та найбезпечніший варіант для вашого малюка - справа досить відповідальна.

Сьогодні ринок пропонує широкий асортимент найрізноманітніших моделей дитячих ліжок. Якщо ви турботлива мама чи тато, то ознайомившись з наведеними нище порадами, ви неодмінно зробите правильний вибір!

Переваги меблів з дерева

Створіть теплу та затишну атмосферу

Час на карантині потрібно використовувати з користю! Тому, ми підготували для вас трішки цікавої інформації, яка допоможе вам при виборі меблів! Думаю, ні для кого не секрет що дерево це благородний матеріал, і вироби з нього мають безліч переваг!

Ось і вони:

Товари, які можна купити за знижкою:

Відгуки від покупців