«Зірка якості 2019»

ТзОВ «ВЕНГЕР» увійшло у число номінантів Національного рейтингу якості товарів та послуг «Зірка якості» та отримало статус-звання «КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНИ 2019» та нагороду «Зірка якості 2019»!

Меблева фабрика "Венгер" увійшла у число номінантів Національного рейтингу якості товару та послуг «Зірка якості» та отримав статус-звання «КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНИ 2019». Згідно ранжування Національного Рейтингу якості товарів та послуг «Зірка Якості», присвоюється звання «КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО КРАЇНИ» за незмінно високу якість і досягнення переваги в бізнесі серед підприємств, що працюють в Україні.

Метою рейтингу є: визначити і показати суспільству справжніх лідерів в сфері виробництва високоякісних вітчизняних товарів і послуг на території України, сприяти суспільному визнанню підприємств. Національний Рейтинг якості товарів та послуг «Зірка Якості» заснований під патронажем Комітету Економічного Розвитку і Колегії з'їзду - це 2 всесвітньо відомих, незалежних бізнес-об'єднання і дослідницькі організації, що працюють у громадських інтересах. Які надають глибоко вивчені аналізи і обґрунтовані рішення найбільш актуальних на сьогодні питань.

Ми дякуємо експертам національного рейтингу та нашим Клієнтам за довіру, високу оцінку та визнання нашої фабрики «КРАЩИМ ПІДПРИЄМСТВОМ УКРАЇНИ 2019». Обіцяємо і надалі підтримувати високі стандарти якості виробництва та ведення бізнесу в Україні!

 

 

Відгуки від покупців