Правильний вибір розміру ліжка – запорука якісного сну!

Якісний та повноцінний сон неможливий без ліжка

При виборі спального місця найперше обирають модель, враховують величину кімнати та особливості інтер'єру. Мало кого насправді цікавить, якими мають бути габарити ліжка. А це один з найважливіших показників для комфортного та здорового сну.
Тому до вашої уваги декілька порад, якими варто керуватись при виборі двоспального ліжка.
 
Першочергово необхідно врахувати розміри спального місця.

 

Підбираємо довжину ліжка
Довжина двоспального місця залежить від нашого зросту. Чим вище людина, тим довше має бути спальне місце. Оптимальний розмір - ріст плюс 30 сантиметрів. Якщо ви любитель великих подушок, зазвичай спите на спині, то варто додати ще 10 см.
Стандартний розмір - 1,9 -2 метра. Тому, якщо зріст вище 180 сантиметрів, краще купувати ліжко, виготовлене під ваші індивідуальні розміри.
Підбираємо ширину ліжка
В ідеалі ширина спального місця повинна бути такою, щоб могли комформно поміститися двоє людей. Оптимальний розмір спального місця для однієї людини - 90-100 сантиметрів. Але найпоширеніші розміри ширини двоспальних ліжок, які на сьогодні пропонують виробники -  від 140 до 170 сантиметрів. Для того щоб виспатися на такій площі, ми радимо відповідально віднестись до вибору матрацу. Купіть якісний, сучасний матрац, який складається з блоку незалежних пружин. В такому разі, ви не прокинетеся, якщо сплячий поруч почне перевертатися з одного боку на інший.

Отож, підібравши найоптимальніший для вас розмір спального місця можна переходити до вибору моделі ліжка, матеріалу, та лише тоді враховувати особливості інтер'єру кімнати.

 

ТзОВ «Венгер» пропонує широкий вибір  двоярусних ліжок
Наші менеджери доапоможуть підібрати необхідний розмір спального місця саме для вас. При потребі у нас можна замовити двоспальне ліжко за індивідуальними розмірами. Широкий вибір моделей не залишить байдужими найвибагливіших  та найпримхливіших.  У нас ви знайдете моделі різної цінової категорії, але високої якості.
Ознайомитись з каталогом можна тут.

 

Відгуки від покупців