Ліжко горище. Поради щодо вибору

Поради щодо вибору ліжка-горища для дитини

Ліжко-горище — це компактна двоповерхова конструкція, на другому поверсі якої розміщується спальне місце. Такі меблі дозволяють легко вирішити проблему оптимізації простору в приміщеннях з обмеженою площею: однокімнатних квартирах, студіях, дитячих кімнатах. Крім того, сучасні моделі ліжок-горищ виглядають досить стильно і дозволяють внести в інтер’єр просторих кімнат незвичайні деталі.
 
На відміну від двох’ярусного ліжка, обладнаного двома спальними місцями, ліжко-горище оснащена тільки одним — верхнім. Нижній поверх в залежності від особливостей конкретної моделі може бути порожнім, або виконувати роль якоїсь зони: наприклад, робочої, ігрової або зони відпочинку. Порожній простір можна так само заповнити підходящими меблями за своїм бажанням.
 
До переваг ліжок-горищ відносять:
  • економію місця в спальній кімнаті;
  • можливість суміщення спальної зони з будь-якою іншою: робочою, ігровою, зоною відпочинку;
  • привабливий дизайн: правильно підібрана конструкція цілком може стати основою для створення інтер’єру кімнати.

 

 

 

5 порад щодо вибору ліжка-горища для дитини

Як вибрати ліжко-горище для дитини, на що слід звернути увагу?
 
  • Міцність – дитяче ліжко повинне мати стійку конструкцію і надійну збірку. При покупці моделей для підлітків потрібно враховувати їх зріст і вагу, тому не зайвим буде питання про те, скільки витримує ліжко-горище.

  • Ергономічність – виріб повинен бути зручним в експлуатації для дітей (з урахуванням вікових особливостей) і їх батьків.

  • Безпека – наявність бортиків (в залежності від того, зі скількох років використовується ліжко), міцні кріплення сходових конструкцій.

  • Використання екологічно безпечних матеріалів – добре зарекомендували себе моделі з натурального дерева, клеєного бруса або високоякісних МДФ або ДСП.

  • Естетична складова – подумайте про те, наскільки органічно модель впишеться в інтер'єр. Вибір колірної гами залежить від віку і статі дитини – для дівчаток більше підійдуть пастельні тони, хлопчикам - коричневі, сині, зелені кольори.
     

ТзОВ «Венгер» пропонує дерев'яні ліжка горища
Наші менеджери доапоможуть підібрати необхідну модель,та розмір спального місця. Також нас можна замовити ліжко горище за індивідуальними розмірами. Великий вибір кольорового рішення не залишить байдужими найвибагливіших  та найпримхливіших.
Ознайомитись з каталогом можна тут.

Відгуки від покупців